Консультації по телефону: +972-72-370-6454

Відгуки про лікування за кордоном

Відгуки про лікування за кордоном

Відгуки про лікування за кордоном

У наш час, коли все більше людей, які потребують ефективного і недорогого лікування, намагаються знайти в Інтернеті відгуки пацієнтів про лікування за кордоном. Якщо Ви, наш поважний гість, саме з таких відвідувачів сайту, то Ви звернулися за адресою.

В цьому розділі Ви можете прочитати відгуки про лікування за кордоном, що залишили наші пацієнти. Можливо, саме на нашому сайті Ви знайдете корисну інформацію для себе, прочитаєте реальні історії людей, які вже оцінили високу якість ізраїльської медицини.

Ми готові надати професійну медичну допомогу будь-кому, хто її потребує.


 

Пацієнтка Галина – Відгук про обстеження і діагностику в Ізраїлі

Декілька місяців тому, була на прийомі у свого лікаря-гінеколога. Після стандартного огляду він приголомшив мене висновком з огляду молочних залоз і наполягав на негайному хірургічному втручанні. Навіть зараз не можу передати своїх почуттів після прийому.

Взявши себе в руки и порадившись з близькими, ми прийшли до висновку пройти обстеження в Ізраїлі. Ні для кого не є секретом, що, нажаль, на нашій батьківщини медицина, в тому числі і діагностика захворювань знаходиться не на найкращому рівні.

Не буду глибоко вдаватись до подробиць, прилетівши до Ізраїлю мене зустріли в аеропорту співробітники компанії з медичного туризму і супроводжували усюди. Після консультації у лікаря-мамолога я пройшла УЗД молочних залоз і мамографію. Як же я була щаслива, коли ні один з поставлених мені вдома діагнозів не підтвердився! Раджу всім, хто має проблеми схожі на мою – скористатись програмою комплексної діагностики (Check-up).

Дякую всім співробітникам клініки, за високий професіоналізм і чуйність до кожного пацієнта.

Успіхів Вам у професійному і особистому житті!

 

Петро Іванович – Відгук про заміну тазостегнового суглобу у Німеччині

Майже рік не міг ходити без палички, шкандибав спочатку на одну ногу, потім вже і на дві. Останній тиждень не міг встати з ліжка. В інтернеті знайшов інформацію про операції, які проводяться у Німеччині з профілю мого захворювання. Через тиждень я прилетів, мене зустріли ніби найповажнішого гостя. Аналізи та діагностика зайняла біля двох годин, а наступного тижня мене прооперували. Який я був здивований, коли через 3 дні після проведення операції я зміг пройтися без палички. І це після вироку вітчизняних лікарів, які заборонила мені вести активний спосіб життя! Тепер я знову повернувся до звичного ритму.

Хочу ще раз подякувати всім, хто мене зустрічав, оперував і доглядав.

 

Пацієнтка Лідія – Відгук про лікування меланоми в Ізраїлі

На початку лютого 2014 р., проходячи огляд у онколога викликала підозру одна родинка, яка до цього 2 рази підлягала лазерному видаленню і виросла в третій раз. Звернулася до відомого професора, його діагноз – меланома. Тільки на основі візуального огляду через дерматоскоп був висунутий вердикт з 90% вірогідністю, що це рак. Необхідно було видалити новоутворення і провести гістологію. Не довіряючи українським онкологам я вирішила поїхати на діагностику і видалення родинки до Ізраїлю.

Самостійно зробила аналіз медичних послуг і скориставшись формою на сайті надіслала історію своєї хвороби. Через декілька годин на свій email отримала повну відповідь – план обстеження з цінами, датами, часом і фаміліями лікарів. Економічним варіантом для мене виявилось самостійно зняти кімнату, а авіабілети заказала безпосередньо на сайті авіакомпанії. Прилетіла, в аеропорту мене зустріли, відвезли на зняту мною квартиру, далі – на аналізи і консультацію лікаря. Ввечері видалили підозрілі родинки. Результати гістології через 2 дні показали – що меланоми немає. Співробітників фірми з медичного туризму замовили мені екскурсію у святе місто – Єрусалим.

Велике спасибі за оперативність, ваші співробітники відносяться до кожного клієнта проникливо і індивідуально. А Ваша щира позитивна підтримка і добрий настрій – немає ціни!

 

Пацієнт Олексій Іванович – Відгук про операцію аневризми аорти в Ізраїлі

У 2010 році мені поставили діагноз аневризма аорти в одній з кращих клінік Харкова. Запропонували операцію, так як відтягувати часу не було, аневризма була досить великого розміру. Тривалість операції 7-12 годин. Операція полягає у розтині грудної клітки, зупинці серця, заморозці мозку і невідомо чи я взагалі вийду з наркозу. Після такого прогнозу невідомо, що «краще». Я став шукати альтернативу вітчизняним клінікам, і, як виявилося, в СНД іншої методики не існує. Знайома порекомендувала звернутися до ізраїльських фахівців з медичного туризму. Вже через тиждень мені була призначена зустріч з професором-кардіологом в одній з провідних ізраїльських клінік. Всі необхідні документи мені люб’язно підготовили співробітники цієї ж фірми. Но найдивніше було те, що після обстеження мені відразу запропонували операцію, яка тривала 4,5 години, без єдиного розрізу, без заморозки мозку і зупинки серця. Тільки в паху були дві практично непомітні отвори від лапараскопу. Зараз практично не залишилося й сліду. Через тиждень після операції я полетів додому в Харків. Ось така історія зі щасливим кінцем. Величезне людське спасибі ізраїльським лікарям за подароване життя.

 

Яна – Відгук про ЕКО в Німеччині

Майже 6 років у мене не виходило народити дитину! Жінки, які зіткнулися з цією бідою, мене зрозуміють. Нескінченні походи до лікарів, гормональне лікування – і знову нічого. Ми пройшли з чоловіком три процедури ЕКО в кращих київських клініках, але ембріон не приживався. Я була в розпачі. Зривалася на чоловікові, справа трохи не дійшла до розлучення. Закордонна клініка стала моєю останньою надією. Я довго вибирала країни, але Європа мені завжди була ближче, і в Німеччині я була кілька разів, дуже перейнялася до цієї країні за любов до порядку в усьому. Вирішила, що своє здоров’я німцям довірити можна. В клініку ми відправилися разом з чоловіком. Нам виділи особистого лікаря, який займався тільки нами, психолога, який мені особисто дуже допоміг перед операцією. Після самої операції я спостерігалася в клініці протягом всієї вагітності, до самих пологів. Все пройшло добре. Зараз моїм двійняткам вже два рочки, вони здоровенькі, міцні. Хочу всім порадити не впадати у відчай – коли здається, що немає ніякого виходу, він обов’язково знаходиться, головне – вірити!

 

Пацієнтка Ірина –Відгук про  реабілітаційне лікування в Чехії

Провели з чоловіком дві казкові тижня в Чехії. Я вирішила підібрати йому там курс відновлюючої терапії, він потребував відпочинку і розслабленні після сильного нервового стресу. У чеському реабілітаційному центрі мені запропонували саме те, що було потрібно і за цілком реальні гроші. Ми жили в готелі неподалік від клініки, в повній самоті, номери були розташовані так, що ми не зустрічалися з іншими відвідувачами. Що сподобалося, так це непомітний персонал клініки – вони не дратували нескінченними пропозиціями своїх послуг, але коли були потрібні – завжди виявлялися поруч. Чоловік пройшов насичений курс лікувально-відновлювальної терапії, а зі мною працювали дієтологи, підібрали збалансовану дієту і курс лікувальної гімнастики. В клініці працюють сильні психологи і психотерапевти, російськомовні, що дуже важливо для забезпечення інтимного контакту між лікарем і пацієнтом. По вихідних ходили гуляти по місту. Я помітно схудла за час перебування в клініці. Ми залишилися дуже задоволені і цінами, і якістю обслуговування. При першій же можливості знову туди поїдемо.

 

Ольга – Відгук про операцію на хребті в Чехії

У 2012 році моя донька перенесла складну операцію на хребті. Операцію ми вирішили зробити в Чехії, тому що чули від друзів і знайомих багато хорошого про клініки цієї країни. Рівень технічного оснащення клініки, професіоналізм фахівців і в цілому ставлення всього медичного персоналу справили на мене глибоке враження. Після попередньої бесіди з хірургом я була спокійна за свою донечку – відразу побачила досвідченого кваліфікованого фахівця. Наш куратор, за яким нас закріпили в клініці (вона ж і перекладач), виявилася дуже уважною і чуйною людиною – постійно підбадьорювала мене, не залишала одну наодинці з похмурими думками. Ми з нею дуже здружилися за цей час. Операція тривала п’ять годин. Слава Богу, все пройшло вдало. Тут же в клініці нас забезпечили усім необхідним – виділили крісло-каталку, мене поселили в палаті з донькою. Харчування, вітаміни – все було на вищому рівні. Не можу висловити словами, як я вдячна всім працівникам клініки за те, що вони повернули мене і мою дочку до нормального життя. Коли ми повернулися на батьківщину, лікарі підтвердили позитивні тенденції у дитини. Я схиляюся перед чеськими хірургами! Дякую!

 

Іван Васильович – Відгук про лікування раку простати в Німеччині

Пройшло майже два роки від дня операції з видалення простати в одній з німецьких клінік. Я можу впевнено сказати, що тоді 2 роки тому, я зробив правильний вибір. Тому що, коли я почув від лікарів діагноз, він прозвучав як вирок. Довго не міг прийняти рішення з приводу вибору методу проведення операції, з використанням Робота да Вінчі, або без. Все ж таки я наважився оперуватися за допомогою робота.

У клініці я перебував 10 днів, в одномісній палаті, все пройшло оперативно, якісно і без негативних наслідків для мого здоров’я. Нетримання сечі, чого я дуже боявся перед операцію, пройшло через місяць.

Зараз мені 61 рік, активно займаюся спортом, потенція мене влаштовує.

 

Оксана – Відгук про лікування раку шлунку в Ізраїлі

Коли у мого батька виявили рак шлунку, не було жодного сумніву щодо лікування за кордоном. Часу на вибір клінік у нас не було, тому вирішили звернутися до ізраїльських фахівців. Ще знаходячись в України ми погодили всі дати з лікарями, приїхали до Ізраїлю і на наступний день батька прооперували. Умови в клініці дуже комфортні, прекрасний медичний персонал. У пацієнта під рукою завжди кнопка виклику медичної сестри. В Україні ми не змогли б отримати лікування такого рівня. Головне – це високий професіоналізм ізраїльських лікарів.

Всім раджу, якщо є така можливість, звертатися до закордонних спеціалістів. Вартість приблизно така ж, як і дома, але є впевненість в ефективності лікування.

 

Олексій – Відгук про лікування раку кишечника в Туреччині

У Туреччині прооперували нашу маму, діагноз – рак кишечника з метастазами. Лікарі в онкодиспансері відмовилися робити операцію, сказали, що помре на операційному столі і в кращому випадку жити буде півроку. Ми з братом приховували від мами страшний діагноз. Стали шукати варіанти закордонного лікування.

Побачили в інтернеті відгуки про успішне лікування онкології в Туреччині. Деякі турецькі клініки співпрацюють з передовими американськими клініками, методики лікування, обладнання, кваліфікація лікарів – все за американськими стандартами. При цьому вартість лікування набагато менша, ніж в Америці і Європі. Ми зупинилися на цьому варіанті – лікування можна було отримати американське за турецькими цінами. Всі результати маминих обстежень ми направили в клініку. Нам прислали у відповідь консультацію та опис операції, яка могла допомогти в нашому випадку. Візи до Туреччини не потрібно, тому ми купили квитки і вирушили на лікування. В Стамбулі в аеропорту нас зустріли медичні працівники і доставили прямо в клініку. До честі турецьких співробітників вони стримали слово і не розповіли мамі про те, що оперувати її будуть по онкології. Пояснили їй, що є проблеми з кишечником і потрібно провести невелику стандартну операцію. Лікарі та медичні сестри дуже люб’язно спілкувалися з мамою, вона залишилася дуже задоволена палатою, харчуванням, і ставленням персоналу до неї. Ось вже три роки минуло після операції, вона періодично проходить огляд у онколога і поки все гаразд, пухлина не з’являється. Всім раджу не опускати руки перед смертельним діагнозом і боротися до кінця. У закордонній клініці є реальний шанс вилікуватися! Перевірено на власному досвіді!

Запит для консультації

Звертаемо Вашу увагу на правильність заповнення номера телефону.

Взірець: 7-495-1234567 (країна-місто-номер)

Россия: 7-код-номер

Украина: 380-код-номер

Kазахстан: 7-код-номер

Беларусь: 375-код-номер