Консультації по телефону: +972-72-370-6454

Вагітність і пологи за кордоном

Вагітність і пологи за кордоном

Вагітність і пологи за кордоном

Найцінніше, що є у людини – це життя. І звичайно, найцінніше, що може зробити людина – подарувати життя іншій, народити дитину.

Ми впевнені, що підготовці до пологів, протіканню самої вагітності і першим місяцям життя дитини треба приділити особливу, найпильнішу увагу. У перші місяці закладаються основи фізіологічної життя маленької людини. Саме тому, ми пропонуємо для контролю за настільки важливим процесом у житті майбутніх батьків звертатися в закордонні клініки.

Будучи все ж таки патріотами своєї Батьківщини, ми не станемо говорити про недоліки існуючої системи охорони здоров’я, краще ми докладніше зупинимося на перевагах пологів за кордоном.

Якщо правильно підходити до появи дитини в родині, то перш за все майбутнім батькам потрібно пройти ретельне спеціалізоване обстеження. Це можна зробити як в обраній Вами країні, так і поєднати діагностику з відпочинком, тобто пройти її там, де Ви будете відпочивати. Ми працюємо в цьому напрямку з Таїландом, Південною Кореєю, Чехією, Іспанією, Грецією, Ізраїлем, Німеччиною, Туреччиною та іншими країнами.

Переваги діагностики в зарубіжній клініці полягають у використанні обладнання останнього покоління, участі медичного персоналу професорського рівня і, безумовно, високому сервісі обслуговування. У такому делікатному, важливому і відповідальному заході як пологи одним з найважливіших параметрів успіху є ставлення лікаря до майбутніх батьків. Зарубіжні лікарі уважно, коректно і в той же час дуже чесно і об’єктивно будуть обговорювати стан здоров’я обох батьків, слабкі і сильні сторони, можливі ризики та способи їх усунення. У разі виявлення будь-яких відхилень в стані здоров’я обох, або одного з майбутніх батьків, досвідчені професори клінік призначать ефективне лікування за кордоном.

Якщо будуть виявлені які-небудь проблеми з зачаттям дитини, ми зможемо підібрати для Вас закордонну клініку, де успішно проводяться процедури штучного запліднення (ЕКО), в тому числі з наданням «банку сперми», так як законодавство далеко не всіх країн дозволяє проводити штучне запліднення парам, що не перебувають в офіційному шлюбі, і вже тим більше в таких країнах складно провести таку процедуру одностатевим парам, сурогатним матерям, або одиноким матерям.

Коли Ви вже точно знаєте, що скоро у Вас буде малюк, в сім’ї постає питання про спостереження за процесом протікання вагітності, і самому процесі пологової допомоги. Вибір країни в даному Випадку, на наш погляд, визначається такими параметрами:

  • отримання громадянства країни, де малюк буде народжений (наприклад, США);
  • бюджетна вартість пологової допомоги (наприклад, Туреччина);
  • умови перебування в країні тривалий період (наприклад, Тайланд).

Відмінними рисами процесу вагітності за кордоном є висококваліфіковані лікарі, спокійна атмосфера, грамотне лікування і точна діагностика. Відгуки пацієнток, що народжували за кордоном, не йдуть ні в яке порівняння з їх же досвідом пологів на батьківщині. Пацієнткам за кордоном дійсно вдається відчувати безмірне задоволення від вагітності, легкість, радість і впевненість у власних силах і в дитині.

Після пологів у закордонній клініці дитинку ретельно діагностують кращі світові фахівці. Всі медикаменти – останнього покоління, ніяких підробок або замінників. Медичний персонал клініки уважно спостерігає перші дні за станом здоров’я малюка і мами. Досвідчені медсестри допомагають швидше відновитися мамі і малюкові після пережитого фізичного стресу, вчать їх спілкуватися один з одним.

Безумовно, в ряді випадків, вартість протікання вагітності і пологів за кордоном вище, ніж вартість аналогічних процедур на батьківщині. Однак, сміємо Вас запевнити, що дані інвестиції крім того, що є досить доступними, ще й стануть найефективнішими інвестиціями майбутніх батьків, які з роками приноситимуть все більше радості і щастя.

 

 

ЕКО (екстракорпоральне запліднення) за кордоном

Численні бездітні пари, зневірившись проходити дороге, але марне лікування від безпліддя у себе на батьківщині, вирішують скористатися ЕКО за кордоном – і в переважній більшості випадків, саме ця послуга стає для них доленосною. Для того щоб Вам не довелося витрачати істотну кількість часу на пошуки підходящої клініки та лікарів з потрібним досвідом і рівнем кваліфікації, ми пропонуємо Вам розглянути широкий спектр пропозицій на сайті – і обговорити найбільш прийнятні для вас з консультантом.

Запит для консультації

Звертаемо Вашу увагу на правильність заповнення номера телефону.

Взірець: 7-495-1234567 (країна-місто-номер)

Россия: 7-код-номер

Украина: 380-код-номер

Kазахстан: 7-код-номер

Беларусь: 375-код-номер