Консультації по телефону: +972-72-370-6454

Трансплантологія за кордоном

Трансплантологія за кордоном

Трансплантологія за кордоном

У минулому недостатність функцій серця, печінки або нирок фактично означала смертний вирок для хворого, однак з розвитком трансплантології безліч пацієнтів по всьому світу отримали шанс на довге життя. Сьогодні хірурги навчилися здійснювати пересадку і деяких інших органів і тканин – підшлункової залози, кишечника, шкіри, бронхів, кісткового мозку.

В ході оперативного втручання донорський орган розміщується в позицію віддаленого хворого органа і бере на себе його функції. Однак для більшості наших співгромадян, що потребують заміни хворого органу, така операція як і раніше залишається недоступною.

Справа не тільки в складності, високій вартості такого медичного втручання, і в гострому дефіциті донорських органів, а також в самих різних організаційних та юридичних перепон, які встають сьогодні перед вітчизняними трансплантологами.

Для прикладу візьмемо операції з пересадки нирки. В Україні таких операцій виконується не більше 90 на рік, тоді як у сусідній Польщі – близько тисячі. Схожа картина спостерігається і з трансплантацією інших органів. Отже єдиним виходом для пацієнтів, які не бажають померти раніше, ніж до них дійде черга на операцію, залишається звернення до профільних медичні центри за кордон.

На трансплантології за кордоном спеціалізуються клініки Німеччини, Австрії, Швейцарії, Ізраїлю, Японії, Туреччини та інших зарубіжних країн. Операції проводяться після ретельної діагностики висококваліфікованими хірургами, що мають все необхідне обладнання.

 

Органи для пересадки

Органи для пересадки беруть як від живих здорових органів, так і від померлих людей. У першому випадку в якості донорів, як правило, виступають близькі родичі пацієнта, які жертвують хворому один парний орган або частину якого-небудь органу. У другому випадку органи вилучаються, в залежності від законів конкретної країни, згідно презумпції донорства, або за наявності офіційної згоди на вилучення органів, підписаного померлим ще за життя.

Трансплантологія за кордоном – розвинута галузь медицини, там проводиться набагато більше операцій, ніж в нашій країні, відповідно досвід и обладнання клінік на значно вищому рівні.

Значно полегшують завдання успішного проведення операції Кріобанк, що є в кожній трансплантологічній клініці. Органи і тканини, поміщені у спеціальні середовища, консервуються при наднизьких температурах, причому всередині них постійно рухається киснево-гелієва суміш, яка підтримує життя клітин під час зберігання. Законсервовані нирки, стовбурові клітини, кістковий мозок, шкіра, тканини ока та інші органи можуть бути витягнуті з такого сховища в будь-який момент для подальшої пересадки них пацієнту, що має в них потребу.

Крім того, трансплантологія за кордоном, як галузь медицини проводить розробки по вирощуванню тканин і органів з власних клітин пацієнта. Уже сьогодні в деяких науково-медичних центрах в практику впроваджується пересадка вирощеного кісткового мозку, міокарду, печінки і підшлункової залози, що в майбутньому обіцяє повністю вирішити проблему відторгнення пересаджених органів.

У зарубіжній трансплантології широко застосовуються і штучні органи – легені, серце, нирки. Як правило, такі високотехнологічні апарати призначені для забезпечення функції відповідного органу тільки доти, поки не буде отриманий живий донорський орган, проте вже зараз розробляються системи, розраховані на кілька років безперебійної служби.

 

Скільки коштує трансплантологія за кордоном?

Загальна вартість залежить від складності операції та органу, який потребує трансплантації, а також від країни, в якій розташована клініка. Найдорожче обходиться пересадка серця – в західноєвропейських клініках за таку операцію доведеться заплатити 140-150 тис. Євро, в Ізраїлі – приблизно 105 тис. Євро.

Трансплантація нирок коштує – 210 тис. Євро в Європі і близько 160 тис. Євро в Ізраїлі. За пересадку печінки в європейських профільних центрах беруть у середньому 120-150 тис. Євро, а в ізраїльських – 105 тис. Євро. При підрахунку підсумкової суми слід враховувати, що ціни наведені тільки за операцію, діагностика і перебування в стаціонарі зазвичай оплачуються окремо.

Запит для консультації

Звертаемо Вашу увагу на правильність заповнення номера телефону.

Взірець: 7-495-1234567 (країна-місто-номер)

Россия: 7-код-номер

Украина: 380-код-номер

Kазахстан: 7-код-номер

Беларусь: 375-код-номер