Консультації по телефону: +972-72-370-6454

Трансплантація нирки та печінки за кордоном:
умови, приблизна вартість

Трансплантація нирки та печінки за кордоном

Трансплантація нирки та печінки за кордоном

Для іноземних пацієнтів, які звернулися за трансплантацією нирок та печінки за кордон існують загальні правила в ряді країн. До них можна віднести необхідність самостійно забезпечення донором, так як встати на лист очікування отримання органу від трупe в чужій країні практично неможливо. У розвинутих країнах першочергову перевагу мають власні громадяни або громадяни ЄС.

Однак суворість правил пересадки від живого донора в різних країнах відрізняється, так само як і вартість самого лікування.

 

Трансплантація нирки та печінки в Німеччині

Трансплантація нирок та печінки за кордоном – провідне направлення закордонних трансплантологів. До Німеччини можна приїхати зі своїм донором, який обов’язково повинен бути родичем. Донорство органу в цій країні регулюється так званим Законом про трансплантацію (Transplantationsgesetz). Донорство від сторонньої людини заборонено законодавством.

Кожен випадок трансплантації від живого донора необхідно узгодити із спеціально створеною Комісією з оцінки пожертвування органів живими людьми (Lebendspendekommission). При цьому кожна земля Німеччини має власне відділення такої Комісії. Відповідно до чинного законодавства, донором органу повинен бути родичем реципієнту першого чи другого ступеня споріднення. Крім кровного споріднення, до таких родичів можна віднести також чоловіка/дружину або нареченого, якщо є можливість довести, що донор має очевидні і дуже тісні відносини з реципієнтом.

Якщо донор знайдений і офіційно визнаний зазначеної вище Комісією, то наступний етап – це проведення ретельної діагностики обох людей. На це йде приблизно два тижні. Вартість такого обстеження становить порядку 10 – 15 тис. Євро. Власне операція і подальше відновлення займуть мінімум 6 тижнів і обійдуться в суму близько 100 – 120 тис. Євро.

Клініки, де проводиться трансплантація:

  • Університетська клініка в Гамбурзі
  • Університетська клініка у Франкфурті

 

Трансплантація нирки та печінки в Ізраїлі

Трансплантація нирки та печінки за кордоном виконується за удосконаленими методиками і з використанням сучасних ліків та базується на досвіді висококваліфікованих трансплантолологів і передових нефрологів.

За останні 20 років в світі відбулися революційні відкриття в галузі імунології, біології, генетики ті електронної мікроскопії. А трансплантологія в Ізраїлі займає передові позиції в світі.

В Ізраїлі законодавчо також заборонена пересадка від сторонньої людини. Трупна нирка може бути пересаджена тільки громадянину Ізраїлю. Трансплантація нирки не громадянину Ізраїлю можлива тільки при наявності спорідненого підходящого донора першого ступеня споріднення, а також від чоловіка/дружини. Якщо донор знайдений, попередньо необхідно пройти три комісії, в тому числі в Міністерстві охорони здоров’я, де перевіряють ступінь споріднення. Провести фіктивні документи виключено.

Ми співпрацюємо з Університетським медичним центром в Єрусалимі, який проводить операції з трансплантації органів.

 

Трансплантація нирки та печінки в Туреччині

Найбільш доступна за вартістю трансплантація нирки та печінки за кордоном здійснюється в Туреччині. Проте, в цій країні встати на лист очікування трупної нирки неможливо. Необхідно привести з собою спорідненого донора, і також як і в інших країнах це необхідно буде попередньо доводити при проходженні необхідних комісій.

Однак тут мається деяке послаблення, що полягає в тому, що кровний родич, може бути не дуже близьким, наприклад, до четвертого ступеня споріднення, а також члени сім’ї – чоловік/дружина.

Орієнтовно вартість лікування може доходити до 100 тис. Євро, враховуючи витрати на дві операції (донора і реципієнта).

Разом з тим, медична наука зробила крок далеко вперед, і дозволяє отримати нирку від офіційно визнаного донора навіть іншої групи крові, відмінній від групи крові реципієнта.

Аналогічні правила існують при необхідності пересадки печінки. В цьому випадку у донора віднімається невеликий фрагмент органу. Оскільки печінка має властивість регенерації, то первинний розмір печінки донора через деякий час відновлюється. Пересаджена реципієнту частину органа при благополучному результаті, починає функціонувати майже відразу ж після пересадки, поступово збільшуючись в розмірі. На цьому принципі засновано лікування таких важких спадкових захворювань, як гемофілія. Пацієнт виліковується від даного захворювання практично в момент пересадки.

Трансплантацію нирок і печінки в Туреччині пропонує відома в Стамбулі клініка Хізар.

 

Запит для консультації

Звертаемо Вашу увагу на правильність заповнення номера телефону.

Взірець: 7-495-1234567 (країна-місто-номер)

Россия: 7-код-номер

Украина: 380-код-номер

Kазахстан: 7-код-номер

Беларусь: 375-код-номер