Консультації по телефону: +972-72-370-6454

Робот Да Вінчі

Робот Да Вінчі

Робот Да Вінчі

Нерідко оперативне втручання буває небезпечно, як для ураженого онкозахворюванням органу, так і для життєво важливих органів, розташованих поблизу. Для проведення операцій в таких ситуаціях за кордоном застосовують високотехнологічне устаткування, що забезпечує відмінні результати при мінімальних ризиках.

Одна із затребуваних тактик, що зарекомендувала себе як надійна та безпечна – робот Да Вінчі, вона застосовується для кардинального лікування в кардіології, урології, гінекології, онкології. Чудові результати дає таке обладнання при лікуванні раку за несприятливо розташованими вузлами, а також при вимушеному видаленні частини пошкоджених органів. Найвища точність обладнання принципово важлива при виконанні таких операцій.

Робот Да Вінчі успішно застосовується для видалення пухлин при раку підшлункової залози і печінки, при ураженні жовчовивідних шляхів. Якщо порожнинні операції при таких захворюваннях можуть призвести до небезпечних ускладнень і вимагають серйозного відновлення, то застосування високотехнологічного обладнання дозволяє буквально повернути людину до життя і забезпечити оптимістичний обґрунтований прогноз.

Це досягнення роботизованої хірургії являє собою два блоки – операторський і безпосередньо хірургічний автомат. Устаткування керується за допомогою пульта, багаторазовий зум дозволяє фахівцям управляти інструментами з точністю ювелірів.

У зарубіжних клініках висококваліфіковані фахівці віддають перевагу проведенню операцій з використання робота Да Вінчі, відмовляючись від порожнинного втручання на користь сучасних технологій. При цьому відпадає необхідність у переливанні крові, застосуванні безлічі препаратів, а також у тривалій і складній відновлюючий терапії.

До незаперечних переваг застосування робота Да Вінчі можна віднести 10-кратний зум, статичне тривимірне зображення з можливістю їм керувати, відсутність людського фактора (втоми, слабкої зосередженості), можливість проводити операції на мікроскопічному рівні. Після таких операцій не залишається рубців і шрамів, пошкоджень кровоносних судин, немає необхідності приймати знеболюючі засоби. Є також великі переваги і при проведенні лапароскопічних операцій. Навіть при проведенні операцій з видалення пухлини головного мозку відновлення може скласти всього дві доби.

Запит для консультації

Звертаемо Вашу увагу на правильність заповнення номера телефону.

Взірець: 7-495-1234567 (країна-місто-номер)

Россия: 7-код-номер

Украина: 380-код-номер

Kазахстан: 7-код-номер

Беларусь: 375-код-номер