Консультації по телефону: +972-72-370-6454

Реабілітаційне лікування за кордоном

Реабілітаційне лікування за кордоном

Реабілітаційне лікування за кордоном

Важливою ланкою в багаторівневому підході до лікування є реабілітація. Показаннями для реабілітації є: відновлення після складних оперативних втручань, серйозних травм (у тому числі психоемоційних), закріплення ефекту після проведеного лікування хронічних захворювань і профілактики їх загострень.

Реабілітаційне лікування за кордоном складається не тільки з санаторно-курортного лікування з використанням кліматичних та рекреаційних факторів, але так само з фізіотерапії, дієтології та лікування ожиріння, фітотерапії, аромотерапії, голкорефлексотерапії, мануальної терапії, логопедії, спортивної медицини, психосоціальної реабілітації, релаксації, усунень проблем сну, терапії болю.

Реабілітаційне лікування  за кордоном особливо важливо після великих оперативних втручань, таких як заміна суглобів, трансплантація внутрішніх органів, видалення ракових пухлин, тощо. Через тиждень після операції пацієнт переводиться із стаціонару в санаторій для подальшого відновлення. Така практика спрямована, в тому числі і на економію витрат пацієнта, тому що перебування в стаціонарі більш витратне в порівнянні з проживанням в санаторії.

Санаторії та реабілітаційні центри Європи оснащені всім необхідним обладнанням і мають висококваліфікований персонал для подальшого ведення пацієнта. Кімнати для комфортного перебування створюють відчуття затишку та домашньої обстановки, що зніме відчуття перебування в медичному закладі і сприяє швидкому одужанню.

Неповторна атмосфера тиші і спокою, чисте повітря гірських лісів і рівнин поліпшать стан нервової системи, нормалізують самопочуття і сон. Широкий спектр активного проведення дозвілля: спортивна ходьба, велосипедні та кінні прогулянки по мальовничих місцях, зміцнять м’язовий каркас організму, поліпшать поставу. Групові сеанси психотерапії та ігри полегшать соціальну адаптацію і допоможуть повернутися до звичного способу життя. Реабілітаційне лікування за кордоном – це запорука успішного лікування та тривалої ремісії хронічних захворювань.

Запит для консультації

Звертаемо Вашу увагу на правильність заповнення номера телефону.

Взірець: 7-495-1234567 (країна-місто-номер)

Россия: 7-код-номер

Украина: 380-код-номер

Kазахстан: 7-код-номер

Беларусь: 375-код-номер