Консультації по телефону: +972-72-370-6454

Пересадка кісткового мозку – трансплантація

Пересадка кісткового мозку за кордоном

Пересадка кісткового мозку за кордоном

Пересадка (трансплантація) кісткового мозку за кордоном – заміна пошкодженого чи зруйнованого кісткового мозку здоровими стовбуровими клітинами кісткового мозку. Стовбурові клітини – незрілі клітини в кістковому мозку, які дають початок усім клітинам крові. Якщо є проблема з кістковим мозком, пересадка може дати нову здорову сутність або трансплантація кісткового мозку знадобиться, якщо серйозне лікування раку вбиває здорові клітини крові.

 

Аутологічна пересадка кісткового мозку за кордоном

Перш ніж пацієнт отримає хіміотерапевтичне лікування більшої дози, або променеву терапію, у нього беруть стовбурові клітини і заморожують шляхом кріоконсервації. Після високодозової хіміотерапії або променевої терапії, здорові стовбурні клітини кісткового мозку повертають в організм пацієнта, додаючи їх до здорових клітин крові. Це називають «рятувальною» пересадкою кісткового мозку за кордоном.

 

Алогенна трансплантація кісткового мозку в Ізраїлі

Стовбурові клітини, беруть в іншої людини, яка є донором. Необхідною умовою є часткове генетичне співвідношення донора і пацієнта. Спеціальні аналізи крові визначають, чи є донор підходящим кандидатом для трансплантації кісткового мозку за кордоном.

Найкращим варіантом є рідні брат чи сестра, іноді батьки, діти та інші родичі можуть бути також підходящими донорами для алогенної пересадки. Донори, які не пов’язані з пацієнтом родинними узами, можуть бути знайдені через національну реєстратуру кісткового мозку.

 

Пересадка пуповинної крові

Стовбурові клітини негайно видаляються з пуповини новонародженої дитини відразу після народження. Стовбурові клітини зберігаються, поки не виникає необхідність для трансплантації. Стовбурові клітини пуповинної крові настільки незрілі, що є мінімальна потреба у відповідності донора і реципієнта.

Перед пересадкою кісткового мозку в Ізраїлі проводять хіміотерапію, променеву терапію, або обидві разом. Це може бути зроблено двома способами:

  • Аблативне (myeloablative) лікування включає високодозовану хіміотерапію і опромінення, або їх комплекс, щоб убити будь-які ракові клітини. Це також вбиває здоровий кістковий мозок, який залишається і дозволяє новим стовбуровим клітинам рости в кістковому мозку.
  • Неаблатівне лікування зменшеної інтенсивності також називається міні-пересадкою: пацієнти отримують нижчі дози хіміотерапії і радіації перед пересадкою кісткового мозку, що дозволяє здійснювати трансплантацію кісткового мозку за кордоном літнім пацієнтам і пацієнтам з іншими проблемами зі здоров’ям.

Трансплантація кісткового мозку в Ізраїлі

Пересадка кісткового мозку в ізраїльській клініці проводиться після хіміотерапії і радіації. Стовбурові клітини вводяться в кровотік пацієнта через центральний венозний катетер. Процес подібний процедурі переливання крові. Стовбурові клітини через кров потрапляють в кістковий мозок. Зазвичай без необхідності будь якої операції. Стовбурові клітини донора можуть бути зібрані двома способами:

  • Забір кісткового мозку проводиться під загальним наркозом і означає, що донор буде спати і не відчуватиме болю під час процедури. Клітини кісткового мозку видаляють із задньої частини обох тазових кісток. Кількість віддаленого кісткового мозку залежить від ваги пацієнта, який отримує його(реципієнта).
  • Лейкоферез допомагає стовбуровим клітинам переміститися від кісткового мозку в кров. Частина лейкоцитів, яка містить стовбурові клітини, відділяється в машині перш, ніж повертається донору.

Пересадка кісткового мозку в Ізраїлі замінює кістковий мозок, який не працює належним чином, був зруйнований хіміотерапією, або опроміненням.

Гематологи в Ізраїлі рекомендують пересадку кісткового мозку за кордоном за певних онкологічних захворюваннях, таких як гострий лімфолейкоз, гостра мієлоїдна лейкемія, захворювання кісткового мозку, дитяча лейкемія, хронічний лімфолейкоз, хронічна мієлоїдна лейкемія, лімфома Ходжкіна – лімфогранулематоз, неходжкінська лімфома, множинна мієлома.

Трансплантація кісткового мозку в Ізраїлі може бути проведена при хворобах, які зачіпають створення клітин кісткового мозку, таких як: апластична анемія, вроджена нейтропенія, синдроми імунної недостатності, анемія серповидного еритроцита, таласемія після хіміотерапії, яка зруйнувала кістковий мозок.

Можливі ускладнення пересадки кісткового мозку залежать від багатьох факторів таких як хвороба, проведення хіміотерапії або опромінення перед пересадкою кісткового мозку, вік пацієнта та його стан здоров’я, сумісність донора, тип пересадки кісткового мозку: аутологічний, алогенний, або пуповинна кров. За допомогою трансплантації кісткового мозку проводиться успішне лікування лейкозу, лікування лейкемії, лікування лімфоми.

Запит для консультації

Звертаемо Вашу увагу на правильність заповнення номера телефону.

Взірець: 7-495-1234567 (країна-місто-номер)

Россия: 7-код-номер

Украина: 380-код-номер

Kазахстан: 7-код-номер

Беларусь: 375-код-номер