Консультації по телефону: +972-72-370-6454

Нейрохірургія за кордоном

Нейрохірургія за кордоном

Нейрохірургія за кордоном

Питання, що відносять до нейрохірургії: діагностика, оперативне лікування захворювання, вивчення і лікування нервової системи. У зарубіжних медичних установах, профілем яких є нейрохірургія, успішно виліковують пацієнтів з доброякісними та злоякісними пухлинами спинного і головного мозку, аномаліями розвитку, наслідками черепно-мозкових травм. Відрізняється хорошим рівнем розвитку – спінальна нейрохірургія, яка спеціалізується на оперативному лікуванні захворювання хребта (грижа міжхребцевих дисків, аномалія хребта, переломи хребта).

Нейрохірургія за кордоном – це клініки з новітнім діагностичним та операційним обладнанням: магнітно-резонансним томографом, нейродоскопом, позіторно-еміссонним томографом, використання якого забезпечує високу ефективність швидкісного втручання і надає більше шансів до якнайшвидшого відновлення пацієнта.

«Гамма-ніж» – найпопулярніша радіохірургічна установка, що широко використовується в нейрохірургії за кордоном. Така цифрова установка допомагає досягти максимальної точності в операції з видалення пухлини, або кісти. Часто «гамма-ніж» – це єдине обладнання, яке допомагає видалити пухлини в спинному і головному мозку. Інноваційна установка в нейрохірургії дозволяє проводити операції без трепанації, головний мозок майже не опромінюється, больові відчуття зводяться нанівець, ризик ускладнень набагато знижується.

Вартість хірургічного втручання за допомогою роботехнічних установки «Гамма-ніж», коливається в зарубіжних країнах від 1500 до 23000 доларів.

У зарубіжних клініках великою популярністю користуються і інші інноваційні пристрої, їх ще називають безскальпельними. Ось кілька з них: перкутанна ендоскопічна цервікальна дискектомія, відкрита лазер-асистуюча люмбальна дискектомія, повна заміна диска, перкутанна ендоскопічна люмбальна дискектомія.

Нейрохірургія за кордоном активно використовує нову технологію хемонуклеолізу. Ця методика дозволяє хворим повернутися до колишнього нормального життя, після зміщення або навіть випадання хребетних дисків. Високий рівень обслуговування, сучасне обладнання – все це приваблює співвітчизників у закордонні клініки.

Запит для консультації

Звертаемо Вашу увагу на правильність заповнення номера телефону.

Взірець: 7-495-1234567 (країна-місто-номер)

Россия: 7-код-номер

Украина: 380-код-номер

Kазахстан: 7-код-номер

Беларусь: 375-код-номер