Консультації по телефону: +972-72-370-6454

Нефрологія за кордоном

Нефрологія за кордоном

Нефрологія за кордоном

Галузь медицини, яка займається вивченням хвороб нирок – називається нефрологія. Лікування цих захворювань проводиться в багатьох спеціалізованих клініках або відділеннях великих лікарень. Також можна пройти медичне обстеження для того, щоб встановити або підтвердити свій діагноз.

Нефрологія за кордоном – це детальна діагностика ниркових захворювань, що користується сучасними методами як інструментального, так і лабораторного обстеження. Відділення нефрології оснащені необхідним новітнім обладнанням для ультрафіолетового дослідження.

Багато закордонних клінік користуються новітніми методами обстеження, такими як: рентген порожнинної системи нирок, сечовивідних шляхів а також функцій нирок. Якщо у медиків виникає підозра на пухлину, для визначення яка вона, злоякісна або доброякісна, потрібно зробити біопсію нирок, яка вважається точним методом онкодіагностики. На сьогоднішній день досить успішно проводиться лікування ниркових захворювань.

Основним напрямком нефрології за кордоном – є лікування сечокам’яної хвороби та ниркової недостатності. Позитивною рисою неврологічних відділень є те, що лікарі лікують не тільки захворювання нирок, але і пов’язані з ними патології, такі як цукровий діабет. Для лікування ниркових захворювань в нефрології використовують методи оперативної та консервативної медицини. Під оперативної медициною розуміють негайне хірургічне втручання, а під консервативної – прийом медикаментів. Але в будь-якому випадку лікування хвороб потребують медикаментозної терапії. Так лікарі своїм пацієнтам призначають приймати курс різних вітамінних комплексів, стероїдів, та інших засобів.

Одним з найбільш поширених методів лікування захворювань нефрології за кордоном – є діаліз. Він призначається пацієнтам, у яких виявляють гостру ниркову недостатність. При цьому застосовуються такі види діалізу: гемофільтрації, гемодіаліз і перитонеальний вид діалізу. Варто зазначити, що на цю процедуру на батьківщини пацієнтів величезні черги, або високі ціни, тому багато хто змушений лікуватися за кордоном.

Запит для консультації

Звертаемо Вашу увагу на правильність заповнення номера телефону.

Взірець: 7-495-1234567 (країна-місто-номер)

Россия: 7-код-номер

Украина: 380-код-номер

Kазахстан: 7-код-номер

Беларусь: 375-код-номер