Консультації по телефону: +972-72-370-6454

Лікування в Таїланді

Лікування в Таїланді

Лікування в Таїланді

У наш час медичний туризм стає дуже популярним. Завжди приємно поєднувати незабутні враження з користю для здоров’я. Сьогодні, коли медичний туризм став доступним, однією з найпопулярніших країн, де він практикується є Таїланд.

Тут ви можете скористатися висококласними медичними послугами, не забуваючи про приємні туристичні екскурсії по Південно-Східній Азії.

Цікавий той факт, що багато західних і європейських туристів витрачають набагато менше коштів на лікування в Таїланді, ніж у своїх країнах.

Це пояснюється тим, що медицина тут – дуже розвинена область. В Таїланді працюють професіонали з усього світу, в тому числі з США, Європи та Близького сходу. Численні центри омолоджування і косметології, стоматологічні клініки, центри масажу і релаксації, абсолютно всі медичні установи мають офіційну ліцензію міністерства охорони здоров’я.

За статистикою одна з відомих клінік Bumrungrad щодня обслуговує понад 7000 пацієнтів. Що стосується іноземних громадян, то в цій установі пролікувалось близько 500000 туристів!

Все більше людей приїжджають на лікування в Таїланд за якісним і недорогим лікуванням. Проте, середньостатистичний пацієнт під час перебування в країні, користуючись різними видами медичних послуг і отримуючи лікувальний курс витрачає не більше тисячі доларів!

Багато хто з туристів, що відвідали Таїланд пишуть виключно позитивні відгуки про лікування в Таїланді. Вони порівнюють роботу медичного персоналу з обслуговуванням в п’ятизірковому готелі. Медичні працівники відповідально і сумлінно підходять до своєї діяльності. Вирушаючи на лікування в Таїланд, ви можете бути впевнені в якості наданих послуг.

А на зекономлені гроші ви насолодитися прекрасним морем, різноманітними морепродуктами, овочами і фруктами. Клімат дуже м’який, а види ландшафтів Таїланду зачаровують та нікого не залишать байдужим. Досліджуйте туманні гори, або вирушайте на численні пляжі, вибір залишається за вами.

У будь-якому випадку, якщо ви шукаєте місце, де можна скористатися послугами медичного туризму і насолодитися новими відкриттями, безумовно, Таїланд стане кращим вибором для цього!

Запит для консультації

Звертаемо Вашу увагу на правильність заповнення номера телефону.

Взірець: 7-495-1234567 (країна-місто-номер)

Россия: 7-код-номер

Украина: 380-код-номер

Kазахстан: 7-код-номер

Беларусь: 375-код-номер