Консультації по телефону: +972-72-370-6454

Лікування в Сполучених Штатах

Лікування в Сполучених Штатах

Лікування в Сполучених Штатах

Відправитися в подорож, відпочити і при цьому отримати медичну допомогу цілком можливо. Такий вид послуг стає все більш популярним і називається медичний туризм. США – це країна, в яку прагнуть потрапити багато наших співвітчизників. І це цілком аргументовано. Адже медицина і лікування в Сполучених Штатах на найвищому рівні. Це стосується і лікарів і технічного обслуговування. Вирушаючи в таку поїздку, варто враховувати деякі особливості.

Наприклад, для подорожей обов’язково потрібно оформити страховку. Сума страхування повинна бути не нижче 300 тисяч доларів. Якщо у вас підвищилася температура тіла, і ви звернулися до лікаря, рахунок за надану послугу може скласти 300 доларів. Звернення до швидкої допомоги може коштувати вам 1500 доларів.

Проходячи лікування в Сполучених Штатах, пацієнт отримує доступ до передових медичних закладів та новітніх технологій діагностування і хірургії.

Назви ліків в США відрізняються від вітчизняних аналогів. Велика частина медичних препаратів продаються в аптеках тільки за рецептом місцевого лікаря. До того ж ціни дуже високі. Краще запастися необхідними ліками з дому, попередньо дізнавшись які препарати дозволено вивозити. Що стосується бинтів та інших засобів першої допомоги, то придбати їх можна в магазинах.

У разі необхідності екстреної медичної допомоги, телефонують за номером 911. Фельдшер, який приїде за викликом, не має високої кваліфікації. Основне завдання бригади – довести хворого до лікарні та визначити тяжкість його стану. Цілком можливо, що доведеться відстояти чергу, чекаючи огляду лікаря. Звичайно, це не стосується екстрених випадків.

Якщо стан здоров’я погіршився, але ви самі можете дістатися до лікаря, скористайтеся телефонним довідником. В пункт швидкої допомоги можна приїхати самому.

Рівень медичного обслуговування і лікування у Сполучених Штатах дуже високий, але не варто забувати, що ціни на такий вид послуг ще вищі. Щоб поїздка до Америки була максимально комфортною і корисною, краще звернутися до фахівців, які займаються організацією медичного туризму. Це звільнить вас від проблем і неприємностей. В агентстві можна отримати гарантії того, що отримані вами медичні послуги будуть якісними.

Запит для консультації

Звертаемо Вашу увагу на правильність заповнення номера телефону.

Взірець: 7-495-1234567 (країна-місто-номер)

Россия: 7-код-номер

Украина: 380-код-номер

Kазахстан: 7-код-номер

Беларусь: 375-код-номер