Консультації по телефону: +972-72-370-6454

Лікування в Чехії

Лікування в Чехії

Лікування в Чехії

Медичний туризм в Чехії славиться своєю багатогранністю. Сюди приїжджають, щоб насолодитися багатовіковою історією, побачити красиву архітектуру і зміцнити стан здоров’я. Завдяки термальним джерелам лікування в Чехії стає популярним і приємним.

Різні захворювання успішно лікують за допомогою води, добутої з чистих джерел. Щорічно пацієнти з різних країн проходять лікування в Чехії на базі комфортабельних санаторіїв і курортів. Лікування на водах має багату історію, наприклад, в 19 столітті така терапія була одним з найефективніших засобів у боротьбі з розладами опорно-рухової, нервової та серцево-судинної системи. Оновлені технології і дотримання традицій – причина успіху водного лікування сьогодні.

Вода – унікальний продукт, без якого складно уявити повсякденне життя людини, а вода з джерел Чехії – це основа для лікування хронічних захворювань різного ступеня складності. Місцеві жителі давно знають про корисні властивості води з джерел і використовують її для приготування їжі та косметичних препаратів. Навіть улюблена настоянка чехів «Бехерівка» виготовляється тільки на лікувальній воді.

Лікування в Чехії, на мінеральних курортах проводять за різними напрямками, в залежності від мінерального складу води. Найпопулярнішим по праву вважається відпочинок у Карлових Варах. Місцева мінеральна вода – перевірений засіб при комплексному лікуванні від виразкової хвороби, гастриту, екземи, алергії і цукрового діабету. Результат досягається комплексом заходів – вживанням мінеральної води, лікувальними ваннами, дієтою.

Туристи з проблемами сечостатевої і опорно-рухової системи неодмінно знайдуть полегшення в санаторії «Маріанські Лазні». На його території працюють 40 джерел, щорічно це місце повертає здоров’я безлічі пацієнтів.

З хронічними захворюваннями серця і судин добре справляються на курортах «Подебради» і «Франтішкові Лазні». Тут допомагають при ішемії, стенокардії, аритмії і ревматизмі.

Чеські санаторії будуть корисні й тим, хто хоче відпочити від напружених буднів, змінити обстановку. Під час лікування в Чехії Вам запропонують цікаві екскурсії по визначних пам’ятках, а також ви зможете насолодитися спокійним відпочинком.

Запит для консультації

Звертаемо Вашу увагу на правильність заповнення номера телефону.

Взірець: 7-495-1234567 (країна-місто-номер)

Россия: 7-код-номер

Украина: 380-код-номер

Kазахстан: 7-код-номер

Беларусь: 375-код-номер