Консультації по телефону: +972-72-370-6454

Лікування в Австрії

Лікування в Австрії

Лікування в Австрії

Лікування в Австрії з давніх часів відоме унікальними природними лікарнями, які займають 4-е місце в рейтингу туристичних маршрутів медичного спрямування. У порівнянні з іншими європейськими країнами, путівки в австрійські клініки дешевші, але це не відображається на сервісному обслуговуванні і лікувальних особливостях грязей і мінеральних вод.

Основним контингентом австрійських клінік є іноземні туристи, що мають онкологічні, ортопедичні, кардіологічні проблеми зі здоров’ям. Мінеральні води і кліматичні особливості країни дозволяють пацієнтам позбутися захворювань шлунково-кишкового тракту.

Австрія багата на корисні копалини, серед яких термальні джерела сольових, радонових, сірководневих і йодовмісних вод. Вміст лікувальних компонентів грязей і вод знаходиться під постійним контролем державних медичних органів, які здійснюють контроль над станом джерел природного походження. Всі ці умови сприяють тому, що Австрія займає провідні позиції у медичних турах.

Оздоровчі процедури під час лікування в Австрії мають позитивний вплив на організм при захворюваннях нервової та сечостатевої системи, після лікування хімічними препаратами, в період відновлення після серйозних хірургічних втручань, тощо. За медичними показаннями туристу може бути запропонована госпіталізація, або наданий зручний номер в готелі поблизу лікувального закладу.

Для туристів розроблені комплексні тури і 3-х денні програми, що включають в себе оздоровчі процедури, лижний туризм і екскурсії, які націлені на ознайомлення з визначними пам’ятками. Лікування в Австрії приваблює туристів не тільки місцевістю, на її території до теперішнього часу збереглися старовинні замки й будівлі, що мають культурну та історичну цінність.

Музеї, які розташовані в туристичній зоні, пропонують екскурсії та ознайомлять з унікальними експонатами, що відносяться до різних епох. Увагу туристів приваблюють створені народними майстрами вироби: одяг і взуття в національному стилі, посуд, прикраси з природних матеріалів, порцелянові фігурки людей і тварин. У численних кафе, барах і ресторанах можна скуштувати страви з місцевої кухні.

Запит для консультації

Звертаемо Вашу увагу на правильність заповнення номера телефону.

Взірець: 7-495-1234567 (країна-місто-номер)

Россия: 7-код-номер

Украина: 380-код-номер

Kазахстан: 7-код-номер

Беларусь: 375-код-номер