Консультації по телефону: +972-72-370-6454

Лікування раку мозку за кордоном

Лікування раку мозку за кордоном

Лікування раку мозку за кордоном

Рак взагалі є найнебезпечнішим захворюванням, в якому б органі він не знаходився, а рак мозку небезпечний подвійно, тому що в мозку знаходяться центри управління всіма органами. Як правило, рак мозку відрізняється швидким ростом і розвитком важких ускладнень, які в підсумку неминуче призводять до смерті. Також і лікування раку мозку істотно відрізняється від лікування його в інших органах: вельми обмежені можливості повного видалення пухлини, велика небезпека пошкодження клітин мозку і найважливіших центрів.

Саме тому сьогодні багато хворих все частіше зважуються на лікування раку мозку за кордоном – в США, Європі, Ізраїлі, де медицина розвивається швидкими темпами, а фахівці користуються найсучаснішими засобами лікування. Проте, наскільки успішно проводиться лікування раку мозку за кордоном, можна судити з відгуків пацієнтів, величезна кількість яких можна знайти в мережі інтернет і в пресі. Навіть пацієнти, що вважалися приреченими у себе на батьківщині, в більшості випадків виліковуються за кордоном і повертаються до нормального життя.

 

Яка вартість лікування раку мозку?

Від того, які методи застосовуються, залежить і вартість лікування раку мозку. Наприклад, радіотерапія в порівнянні з операцією або хіміотерапією – відносно недорогий метод. Але й променеве лікування має різну ціну, в залежності від країни. Всі методи лікування раку мозку мають найбільш високу вартість в США, а в Ізраїлі вони, наприклад, мають ціну нижче, ніж в Європі. Але в будь-якому випадку загальна вартість лікування раку мозку за кордоном визначається індивідуально по завершенні обстеження пацієнта і вибору найбільш оптимальної для нього програми лікування. Ознайомитися з орієнтовними цінами можна на нашому сайті, заповнивши форму зворотного зв’язку, або зателефонувавши нам по телефону.

 

Чому виникає рак мозку?

Сучасною наукою доведено, що пусковим механізмом розвитку раку мозку є зміни в генах (мутації), і ці мутуючі гени можуть передаватися у спадок або формуватися під впливом різних чинників – радіації, в тому числі сонячної, травм мозку, різних токсичних впливів – солей важких металів, фарб та розчинників, алкоголю і компонентів тютюнового диму. Має значення стан імунітету, зниження імунного захисту організму після перенесених інфекцій, хіміотерапії, опромінення, отруєнь, що створює умови для безперешкодного росту пухлини. В останні місяці, завершилися дослідження ізраїльських вчених щодо причини розвитку самої злоякісної пухлини мозку – гліобластоми, Після проведення дослідження було виявлено білок в мутуючих генах, що впливає на розвиток пухлини. Це відкриття послужить розробці нових ефективних методів лікування раку мозку.

 

Які бувають види раку мозку і як він проявляється?

Рак мозку ділять на 2 групи – первинний і вторинний. Первинний рак зростає з тканин самого мозку або супутніх тканин – гліальної, судинної, сполучної, оболонок. Вторинний рак мозку є не що інше, як метастази раку з інших органів – порожнини рота, щитовидної залози, грудей, легенів, кісток, шкіри, яєчників, простати. Клітини раку потрапляють в мозок з потоком крові і утворюють метастатичний вузол або вторинний рак мозку. Крім того, існує безліч різновидів раку мозку залежно від гістологічної структури.

Симптоми раку мозку дуже різноманітні і залежать від того, в якій ділянці мозку росте пухлина. Наприклад, пухлина лобових часток викликатиме двоїння в очах, зниження зору, в мозочку – порушення ходи і рівноваги, в корі півкуль – порушення мови, письма, зміни чутливості, характеру, психіки і так далі. Але існують загальні симптоми для всіх пухлин мозку, і вони пов’язані з підвищенням внутрішньочерепного тиску. Це – головний біль, нудота, блювота, запаморочення, напади втрати свідомості, судоми. Чим більше розмір пухлини, тим більш вираженими будуть ці прояви. Однак будь-яке відхилення в поведінці людини – поява деяких дивацтв у характері, в сприйнятті запахів, навколишнього оточення і так далі, завжди повинні насторожувати і бути приводом до обстеження у невролога.

 

Як проводиться діагностика та лікування раку мозку в Ізраїлі?

Діагностика та лікування раку мозку за кордоном проводиться у відповідності з сучасними медичними стандартами, а саме з використанням досконалого технологічного обладнання, інноваційних методик і досягнень нейрохірургії.

Слід зазначити, що ізраїльська онконейрохірургія має високий світовий рівень. Спеціалізовані відділення, що забезпечені медичною технікою новітнього покоління – як для діагностики, так і для лікування пухлин. Методи візуалізації пухлини мозку базуються на найбільш точних комп’ютеризованих томографічних технологіях – КТГ, КТ-УЗД, МРТ, ПЕТ-КТ, КТ-ангіографії, що дозволяють визначити точну локалізацію, розміри і навіть характер пухлини, виявити всі метастази.

Лікування раку мозку за кордоном, а саме в Ізраїлі проводиться комплексно, де основним етапом є видалення пухлини. Операції на мозку сьогодні вкрай рідко виконуються шляхом краніотомії – розтину черепу. Вони виконуються малоінвазивно, часто через природні отвори (носові ходи), а в більшості випадків застосовуються безкровні методи видалення. Серед них найбільшого поширення набуло лікування раку мозку методом радіохірургії. Це – абсолютно унікальна технологія, коли чітко на пухлину направляється потужний пучок променів, що руйнує її. При цьому процедура займає кілька хвилин, а пацієнту всього лише надівається на голову стереотаксична рамка, через яку і здійснюється вплив під контролем томографа, а лікар слідкує за процесом і управляє їм за допомогою дисплея.

В Ізраїлі розроблена вдосконалена система радіохірургії CK-MLC з автоматичним впливом, а також впроваджується метод безконтактного впливу фокусованим ультразвуком. Застосовується нейронавігаційна робототехніка, що забезпечує високу точність втручань. Величезний вибір хіміопрепаратів і біологічних засобів, які в поєднанні з операцією і променевою терапією дають дуже гарні результати.

Після основного курсу лікування проводиться нейрореабілітація для відновлення порушених функцій нервової системи – мови, чутливості, рухів, і за необхідністю надають допомогу інші фахівці (окуліст, ЛОР, психолог). Результати лікування раку мозку в Ізраїлі одні з найвищих у світі.

Запит для консультації

Звертаемо Вашу увагу на правильність заповнення номера телефону.

Взірець: 7-495-1234567 (країна-місто-номер)

Россия: 7-код-номер

Украина: 380-код-номер

Kазахстан: 7-код-номер

Беларусь: 375-код-номер