Консультації по телефону: +972-72-370-6454
Лікування раку молочної залози

Лікування раку молочної залози

Рак молочної залози є одним з найпоширеніших онкологічних захворювань: за статистикою він зустрічається у 9-12% жінок, а в окремих випадках ним хворіють і чоловіки. Лікування раку молочної залози в Ізраїлі із застосуванням найбільш ефективних медичних стратегій виконується у відділенні онкології приватної клініки «Герцлія Медікал Центр». Своєчасна діагностика раку молочної залози і індивідуально підібране лікування дозволяють в більшості випадків добитися успіху. Імовірність одужання пацієнток з раком молочної залози в початковій стадії становить більше 90%.

Симптоми раку молочної залози

Рак молочної залози являє собою злоякісну пухлину залозистої тканини. Первинний пухлинний осередок визначається як ущільнення в молочній залозі, помітне при пальпації. До інших ознак раку молочної залози відносяться:
– Деформація і зміна розміру молочної залози
– Втягування соска
– Зміна шкірного покриву: почервоніння, поява «апельсинової кірки»
– Кров’янисті виділення з соска

Діагностика раку молочної залози

З метою діагностики раку молочної залози виконуються наступні перевірки:
– Мамографія
– УЗД
– МРТ
– Біопсія пухлини

Біопсія молочної залози

Біопсія молочної залози – отримання зразка пухлинної тканини і його наступний гістологічний і імуногістохімічний аналіз – є вкрай інформативним дослідженням. До переваг даної процедури відносяться:

– Присутність у зразку злоякісних клітин дозволяє однозначно підтвердити діагноз раку.
– На підставі біопсії діагностується гістологічний тип пухлини (прострумовий рак , медуллярный рак , інвазивний дольковий рак молочної залози і т.д.), який багато в чому визначає перебіг і прогноз захворювання.
– Можливість перевірити пухлину на наявність рецепторів до естрогену і прогестерону, експресії рецептора HER 2 і так далі. Це дозволяє зробити план лікування раку молочної залози в Ізраїлі більш ефективним.

Біопсія сторожового лімфатичного вузла

Біопсія сторожового лімфатичного вузла дозволяє лікарям визначити чи поширилися ракові клітини на лімфатичні вузли. У випадку раку молочної залози 1-3 лімфатичних вузлів з пахвової області видаляються з метою проведення патологічного аналізу. Якщо в даних вузлах не виявлено ракових клітин, лікарі можуть припустити, що рак ще не поширився в лімфатичну систему. Для виявлення сторожового вузла хірург вводить безпечну радіоактивну контрастну речовину в молочну залозу, безпосередньо поруч з пухлиною. В ході операції хірург орієнтується на випромінювання або забарвлення вузла.

В рамках діагностики та лікування раку молочної залози в Ізраїлі також виконується генетичне тестування: аналіз на визначення мутацій в генах BRCA1 і BRCA2. Наявність мутації в генах BRCA1 і BRCA2 свідчить про спадковий характер раку молочної залози.

Лікування раку молочної залози в Ізраїлі

Хірургічна операція

Масштаб хірургічного втручання визначається розмірами пухлини, ступенем її інфільтрації в навколишні тканини і наявністю злоякісних клітин в регіонарних лімфатичних вузлах. Якщо пухлина невеликого діаметру, існує можливість виконання лампектомії – резекція пухлини із збереженням молочної залози. При великих пухлинах виконується мастектомія – радикальне видалення молочної залози. При залученні в злоякісний процес лімфовузлів проводять їх діссекцію.
Після мастектомії можлива реконструкція молочної залози з використанням власних тканин пацієнтки або синтетичного імплантату. Залежно від медичних показань реконструкція проводиться негайно, в рамках мастектомії, або відкладається на більш пізній термін.

Радіотерапія

Радіотерапія показана пацієнткам, які перенесли лампектомію, з метою знищення залишкових ракових клітин і профілактики рецидиву. Лікарі також рекомендують післяопераційну радіотерапію пацієнткам з великими пухлинами, коли існує висока ймовірність присутності ракових клітин у лімфатичних вузлах.

Хіміотерапія

Ад’ювантна (післяопераційна) хіміотерапія призначається більшості пацієнток після мастектомії. Мета хіміотерапії полягає у знищенні злоякісних клітин і профілактиці локального рецидиву. На пізніх стадіях раку молочної залози хіміотерапія застосовується як засіб боротьби з метастазами. Неоад’ювантна (передопераційна) хіміотерапія використовується для впливу на великі пухлини: вона викликає їх регресію і полегшує радикальне видалення.

Гормональна терапія

У частини пацієнток ракові клітини є гормонозалежними, тобто мають рецептори до гормонів естрогену і прогестерону. Для впливу на гормонозалежні пухлини застосовуються препарати, що блокують рецептори ракових клітин або ж пригнічують природний синтез естрогену в організмі.

Цільова (таргетная) терапія

Деякі ракові пухлини характеризуються гіперекспресією рецептора HER2, що грає важливу роль в процесі росту злоякісних клітин. Цільові препарати (наприклад, герцептин, лапатініб та ін.) мають здатність зв’язуватися з цим рецептором і необоротно порушувати життєдіяльність ракових клітин. У кращій приватній клініці Ізраїлю Герцлія Медікал Центр цільова терапія успішно використовується в якості ефективного методу лікування раку молочної залози.

ВАРТІСТЬ діагностики і лікування раку молочної залози

– Вартість консультації фахівця і діагностичних процедур від $ 4,000
– Вартість лікування (у разі необхідності):
– Операція – від $ 10,800
– Хіміотерапія – від $ 2,000 за один курс

Історія Марини С.

Історія приватної клініки Герцлія Медікал Центр налічує сотні щасливих випадків досягнення стійкої ремісії при раку молочної залози. Після отриманого лікування пацієнтки залишаються під медичним наглядом і звертаються в клініку, щоб пройти контрольну перевірку або отримати консультацію фахівця. Дивлячись на цих красивих і молодих жінок – на жаль, рак молочної залози «помолодшав» – неможливо повірити, що в минулому на їх долю випали настільки важкі випробування. Розповідаючи про своє одужання, багато пацієнток називають його чудодійним, а лікарів – чарівниками.

Історія Марини – один із прикладів того, що чудеса в медицині трапляються лише тоді, коли вони підкріплені професіоналізмом лікарів, ефективними методиками лікування раку в Ізраїлі і, звичайно ж, готовністю пацієнта боротися з хворобою.

Нещодавно Марині виповнилося 50 років. Через рік її син Олександр закінчує школу, а дочка Наташа збирається виходити заміж. «Зараз я будую плани на майбутнє, – говорить Марина, – а чотири роки тому я його боялася. У мене діагностували рак грудей. Я дуже хотіла побачити, як мої діти дорослішають, і раптом зрозуміла, що, можливо, у мене не буде на це шансів ».

Марина самостійно виявила ущільнення в молочній залозі і поспішила звернутися до хірурга. Після біопсії медичний вердикт був невтішним – інвазивний прострумовий рак. Щоб видалити пухлину, потрібна мастектомія.

Операцію мастектомії виконали в клініці Герцлія Медікал Центр. Там же Марина пройшла радіотерапію і хіміотерапію. «Це був непростий час, – згадує Марина, – я дуже важко переносила лікування. Але лікарі та медсестри переконували мене, що потрібно боротися до кінця. Вони робили все можливе і неможливе. І перемогли ».

Потім Марину чекала ще одна операція: у відділенні пластичної хірурги клініки Герцлія Медікал Центр їй зробили реконструкцію молочної залози. «Я нескінченно вдячна лікарям, – говорить Марина, – вони подарували мені друге життя, і це по-справжньому безцінний подарунок».

Запит для консультації

Звертаемо Вашу увагу на правильність заповнення номера телефону.

Взірець: 7-495-1234567 (країна-місто-номер)

Россия: 7-код-номер

Украина: 380-код-номер

Kазахстан: 7-код-номер

Беларусь: 375-код-номер