Консультації по телефону: +972-72-370-6454

Лікування раку крові за кордоном

Лікування раку крові за кордоном

Лікування раку крові за кордоном

Лікування раку крові за кордоном – одна з пріоритетних галузей сучасної медицини, в якій фахівці за останні роки змогли добитися значних досягнень. Онкогематологія поєднує в собі дві області – гематологію (науку, що вивчає захворювання крові) і онкологію. Гемобластози (онкологічні захворювання крові) відрізняються прихованим початком хвороби і швидким прогресуванням патологічного процесу. Тому їх лікування становить серйозну проблему сучасної медицини. Онкогематологія за кордоном більш розвинений напрям, на відміну від досягнень вітчизняної медицини. Тому багато пацієнтів з онкозахворюваннями крові звертаються за медичною допомогою за кордон.

На сьогоднішній день значно зросла кількість дітей, які страждають онкогематологічними захворюваннями. Тому актуальність лікування раку крові за кордоном дуже висока, і фахівці Ізраїлю приділяють велику увагу даній проблемі. Ефективність лікування онкологічних захворювань крові в Ізраїлі дуже висока, і при своєчасному початку терапії досягає 80-85%. Щорічно в цю країну звертаються за медичною допомогою тисячі пацієнтів з онкологією крові, які не змогли отримати адекватного лікування за місцем проживання.

 

Вартість лікування онкогематології в Ізраїлі

Ціна на лікування раку крові за кордоном досить висока, однак в Ізраїлі вона буде значно помірнішою, ніж в країнах Західної Європи або Америки. Вартість терапії формується окремо для кожного пацієнта з урахуванням всіх клінічних особливостей. Заповніть форму заявки на сайті, щоб фахівці смоги розрахувати попередню ціну лікування.

 

Напрями онкогематології Ізраїлю

Основними напрямками онкогематології Ізраїлю є наступні групи патологій:

Гострі та хронічні лейкози;

Лімфогранулематоз;

Неходжкінські лімфоми;

Мієлодисплазія;

Остеоміелосклероз;

Амилоидоз.

В основі онкологічних хвороб крові лежить неконтрольоване розмноження клітин крові в кістковому мозку, які не встигають дозріти, і не виконують свої функції. Причини такого невтримного освіти клітин точно не відомі, однак існує ряд факторів, які цьому сприяють (радіація, вплив токсинів, важкі вірусні інфекції, спадкові чинники).

 

Діагностика онкогематологічних захворювань в Ізраїлі

Діагностика онкогематології в Ізраїлі проводиться найновішими методами, які включають цитоморфологічне і цитогенетичне дослідження крові та кісткового мозку, повне лабораторне вивчення аналізу крові, а також інструментальні методи (комп’ютерна томографія, позитронно-емісійна томографія, рентгенографія). У разі необхідності використовуються інвазивні методи для отримання біопсії (ділянки патологічних тканин).

Повне дослідження при онкогематологічних захворюваннях зазвичай займає від декількох днів, до тижня. Після отримання всіх результатів лікар підбирає оптимальну тактику подальшої терапії.

 

Лікування онкогематології в Ізраїлі

Ізраїльська онкогематологія відома своїми досягненнями в усьому світі і вважається однією з кращих. Тому в цю країну для лікування звертаються пацієнти з усіх країн світу, так як поєднання ціни та якості тут найбільш оптимальне для хворого. В основному, фахівці використовують методи хіміотерапії, променевої терапії, імунотерапії і деякі види хірургічних втручань.

При лейкозах широко використовується технологія пересадки кісткового мозку і трансплантації стовбурових клітин. Фахівці Ізраїлю накопичили величезний досвід проведення даних втручань, і отримали відмінні результати.

Онкогематологія за кордоном використовує найефективніші і сучасні поліхіміопрепарати, які мають низьку токсичність і добре переносяться пацієнтами різного віку. Введення хіміопрепаратів може бути як загальним, так і регіонарним. Променева терапія в Ізраїлі проводиться з використанням сучасних технологій, які дозволяють знизити променеве навантаження на організм, і найбільш ефективно провести лікування.

Тактика і схема лікування раку крові за кордоном підбираються індивідуально для кожного хворого цілою командою фахівців, до якої входять онкогематологи, хіміо-та радіотерапевти, імунологи, психологи, терапевти, хірурги, реабілітологи та інші лікарі вузьких спеціальностей.

Запит для консультації

Звертаемо Вашу увагу на правильність заповнення номера телефону.

Взірець: 7-495-1234567 (країна-місто-номер)

Россия: 7-код-номер

Украина: 380-код-номер

Kазахстан: 7-код-номер

Беларусь: 375-код-номер