Консультації по телефону: +972-72-370-6454

Лікування ожиріння за кордоном

Лікування ожиріння за кордоном

Лікування ожиріння за кордоном

Зайва вага завжди двояка проблема: з одного боку, він негативно впливає на зовнішній вигляд людини, його настрій, а з іншого – як наслідок має величезну кількість небезпечних хвороб. Під ударом всі життєво важливі органи – серце, печінка, нирки, і чим раніше людина визнає, що у нього існує дана проблема, тим більше у нього шансів впоратися з нею без серйозних наслідків.

Як вже переконалося багато пацієнтів, дієти і всілякі обмеження харчування практично не дають результатів, забезпечуючи лише короткочасний ефект. Не сприяє вирішенню проблеми і якість споживаних продуктів харчування, багато з яких потенційно небезпечні для організму. Для проведення дієвої терапії вкрай важливо знати причину набору зайвої ваги – тобто, пройти відповідне обстеження у кваліфікованих фахівців, щоб на його основі була призначена відповідна терапія.

Набуває все більшої популярності лікування ожиріння за кордоном – комплексний підхід з урахуванням всіх особливостей пацієнта, генетичних особливостей, захворювань, схильностей, звичок, способу життя та інших факторів. Таке лікування дозволяє буквально продовжити життя пацієнта, оскільки зайва вага краде роки життя, сприяючи розвитку хвороб серця і судин, провокуючи безсоння, діабет, інсульт. Спеціалізовані клініки пропонують різні методики терапії, в тому числі із застосуванням спеціальних медикаментів та оперативне лікування. Велика увага приділяється нормалізації обміну речовин, серйозні порушення якого найчастіше і є причиною набору пацієнтом зайвої ваги. Для того щоб встановити порушення обміну речовин, досліджують кров і слину, визначають наявність в організмі жирних кислот, роблять висновок про гормональні розлади, визначають ризик судинних захворювань. Надалі терапія спрямована на індивідуальне налагодження ліпогенезу, зменшення жирових запасів в організмі, стимулювання жирового обміну.

Кардинальне лікування ожиріння за кордоном полягає у зменшенні шлунку, воно застосовується при неможливості лікування неінвазивними методами. Така операція дозволяє остаточно вирішити проблему зайвої ваги. Залежно від показань, пацієнту може бути проведена рукавна гастректомія (або лапароскопічна шлункова резекція), шлункове шунтування, бандажування шлунку. Такі операції виключають значну частину органа з травного процесу. Вони мінімально травматичні, оскільки для них, як правило, потрібні невеликі розрізи. Операції такого роду безпечні й ефективні, вже незабаром пацієнт може оцінити результативність обраного методу і відзначити поліпшення якості життя і зниження ваги. Наприклад, рукавна гастректомія може бути виконана пацієнтам різного віку, в неї мінімум протипоказань, а зниження маси тіла після її виконання має стрімкі темпи – до 75 відсотків протягом року.

Обираючи для себе лікування ожиріння за кордоном баріатричним методом, пацієнт самостійно робить ставку на обмеження кількості споживаної їжі. Яку саме операцію необхідно зробити, остаточно вирішить хірург, ґрунтуючись на даних обстеження, факторах можливих ризиків, причини ожиріння і передбачуваному результаті. Попередньо під час обстеження залучаються фахівці різних профілів – кардіологи, ендокринологи, судинні хірурги, дієтологи, гінекологи, що дозволяє хірургові зробити абсолютно вірний висновок і призначити максимально ефективну операцію конкретному пацієнту. Суворий контроль за станом пацієнта протягом операції і якісне відновлення після оперативного втручання гарантують високу ефективність і відсутність небажаних проявів навіть у пацієнтів з чималою кількістю факторів ризику. Оперативне лікування дозволяє досягти головної мети кожного, хто бажає схуднути – безповоротної втрати ваги і стабільності показників ваги надалі.

Дуже актуальні комплексні заходи, що дозволяють різнобічно діяти на організм. Застосовуються озонотерапія, гідротерапія ободової кишки, масажі, хелатотерапія, спортивні навантаження. Після проходження лікування ожиріння за кордоном, лікарі дають відповідні рекомендації. Кожному пацієнту з надмірною вагою необхідно прийняти інтерпретацію споживаних продуктів та їх гормонального впливу на організм. Саме тому нерідко при терапії ожиріння звертаються до психологів та інших фахівців.

Якщо ви бажаєте позбутися від зайвої ваги і отримати максимальні результати, ми гарантуємо вам оптимальний вибір клініки і спосіб лікування.

Запит для консультації

Звертаемо Вашу увагу на правильність заповнення номера телефону.

Взірець: 7-495-1234567 (країна-місто-номер)

Россия: 7-код-номер

Украина: 380-код-номер

Kазахстан: 7-код-номер

Беларусь: 375-код-номер