Консультації по телефону: +972-72-370-6454

Лікування урологічних захворювань за кордоном

Лікування урологічних захворювань за кордоном

Лікування урологічних захворювань за кордоном

Останнім часом гостро стоїть питання лікування урологічних захворювань за кордоном. Нажаль, за статистикою більшість чоловіків старше сорока років мають проблеми в цій галузі. Варто зазначити, що закордонні урологи крім лікування і профілактики сечостатевої сфери, займаються науковими дослідженнями і розробкою нових ефективних методик в цій галузі медицини.

Лікарі рекомендують всім чоловікам своєчасно проходити обстеження, щоб вчасно знайти можливі захворювання. За кордоном особлива увага приділяється діагностиці. Ефект лікування багато в чому залежить від того, наскільки швидко і правильно будуть встановлені причини урологічного захворювання. При постановці діагнозу в європейських клініках використовуються всі сучасні методи дослідження (комп’ютерна томографія, урографія, УЗД, тощо.)

Спектр проблем, що вирішуються закордонними урологами, досить широкий. Сюди слід віднести урологічну гінекологію, онкологію (дорослу та дитячу), нейроурологію і андрологію.

Рак передміхурової залози

Особливе місце в урології, звичайно, займає рак передміхурової залози. Нажаль, це захворювання займає друге місце за рівнем смертності серед усіх злоякісних пухлин. Його особливість в тому, що протікання даного захворювання проходить непомітно до того моменту, поки поширення пухлини не виходить за межі капсули передміхурової залози і не починає стрімко поширюватися по всьому організму. Але є й інша небезпека – якщо рак вдалося виявити на ранніх стадіях, то необхідно проводити хірургічне втручання, побічним наслідком якого може бути еректильна дисфункція.

Із цих і багатьох інших об’єктивних причин ми рекомендуємо чоловікам у разі виявлення захворювання раку передміхурової залози в терміновому порядку звертатися до нас і проходити лікування урологічних захворювань за кордоном.

Крім ретельної і точної діагностики, призначення ефективного лікування, в багатьох зарубіжних клініках проводяться операції на передміхуровій залозі за допомогою роботизованої установки «Да-Вінчі». В результаті чітких рухів мікроінструментів під управлінням досвідчених хірургів досягається найвища точність операції і побічні ефекти знижуються до мінімуму.

Для лікування урологічних захворювань за кордоном, що вимагають оперативного втручання, широко застосовуються ендоскопічні методи. Вони є щадними для пацієнтів: майже безболісні і обходяться без ускладнень.

Постійно розробляються нові методи лікування, якими користуються лікарі всього світу. Одним з останніх досягнень стало місцеве опромінення високої точності.

Щоб уникнути ускладнень і для проведення більш щадних процедур при порожнинних операціях за кордоном найчастіше проводять урологічні операції методом лапароскопії, а також вдаються до кріохірургії (лікування низькими температурами). Останній метод показаний при онкоурології.

Ефективна діагностика дозволяє виявити захворювання на самих ранніх стадіях, тому шанси на одужання у хворих значно збільшуються.

Багато пацієнтів їдуть на лікування урологічних захворювань за кордон, щоб отримати якісне лікування і більш кваліфіковану допомогу фахівців. Крім високого рівня розвитку зарубіжної медицини, в клініках багатьох країн дуже уважне і ввічливе ставлення до пацієнтів. Самі лікарні – сучасні, комфортабельні, обладнані новітніми приладами і медичною технікою.

Запит для консультації

Звертаемо Вашу увагу на правильність заповнення номера телефону.

Взірець: 7-495-1234567 (країна-місто-номер)

Россия: 7-код-номер

Украина: 380-код-номер

Kазахстан: 7-код-номер

Беларусь: 375-код-номер