Консультації по телефону: +972-72-370-6454

Чек Ап

CheckUp

Check Up

Коли пора відпусток у самому розпалі, слід подбати не тільки про захоплюючий відпочинок, але і про своє здоров’я.

Поєднати приємне з корисним можна в медичному турі, під час якого проводиться повна діагностика організму з застосуванням новітніх методик дослідження. Це займає зовсім мало часу, але дозволяє попередити безліч захворювань, або виявити їх на ранніх стадіях.

Останнім часом медичний туризм користується величезною популярністю. Багато туристів мають бажання проводити обстеження (Check Up) за кордоном, при цьому поєднувати приємне з корисним завжди вигідно. Та й ціни на повне медичне обстеження за кордоном досить доступні.

Брати участь в медичному туризмі можна як під час бізнес-поїздок, так і одночасно з розважальними подорожами, або ж їхати лише з метою обстеження. Існують окремо розроблені тури для сімей з дітьми, для тих, кому за 50, для зайнятих людей, у яких на рахунку кожна хвилина. Для кожного туриста є можливість підібрати спеціальну, відповідну саме йому програму обстеження. При цьому можна вибрати ще й підходящу країну, в залежності від особистих уподобань.

Сама діагностика (за кордоном її прийнято називати Check Up, що в перекладі означає «огляд») триває від 2 годин до 2 днів. Проводити її рекомендується один раз на рік, з метою профілактики. Крім того, вона має ряд переваг – таких як висока кваліфікація лікарів, сучасне обладнання, індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Всі обстеження Check Up проводяться з урахуванням попередньої історії хвороб, наявності або відсутності вроджених і набутих патологій. Це допомагає заощадити на лікуванні і вчасно виявити небезпечні для життя хвороби.

Організацію поїздки можна довірити професійним фірмам або ж зайнятися цим самостійно.

Фахівці підберуть найбільш підходящу клініку, розроблять маршрут, оформлять необхідні документи. Вони ж складуть повну програму перебування в країні, яку ви виберете, включаючи проведення екскурсій та інших розважальних заходів.

Якщо ви вже знайомі з медичним туризмом, то можете спробувати підготуватися до поїздки самостійно, але вперше вирушаючи на Check Up за кордон, варто довіритися професіоналам.

Запит для консультації

Звертаемо Вашу увагу на правильність заповнення номера телефону.

Взірець: 7-495-1234567 (країна-місто-номер)

Россия: 7-код-номер

Украина: 380-код-номер

Kазахстан: 7-код-номер

Беларусь: 375-код-номер